חזרה
לראש
העמוד

ספריית העיון

ים של ידע: ספריית העיון המחודשת בספריית נתניה נחנכת!
בשורה משמחת לחובבי הידע ולסטודנטים בעיר! קומת העיון המחודשת בספרייה העירונית פותחת את שעריה לקהל הרחב לאחר שיפוצים מקיפים.
 
 

הספרייה החדישה מציעה חוויית לימוד משודרגת ומרחב עבודה נוח ומזמין, תוך שילוב עיצוב מינימליסטי ייחודי בהשראת חוף הים של נתניה. גווני החול והטורקיז שולטים בעיצוב, ומשרים אווירה נינוחה ורגועה המעודדת קריאה, לימוד ויצירה.
 
 
 
 
אזור הלמידה מוקף חלונות טורקיז ונהנה מתאורה טבעית בשילוב פרטי ריהוט ייחודיים לנוחות מירבית, פינות ישיבה אישיות וקבוצתיות, ואף פינת מדיטציה עם כריות וספרים להפוגה קצרה מהלימודים.
 
 
 
 
"אנו שמחים לחנוך את ספריית העיון המחודשת בספרייה המרכזית - מדיה טק העיר, דווקא בתקופה זו", אומרת סילבי אלמוג, מנהלת רשת הספריות העירוניות מבית רגעים - העמותה לחינוך בלתי פורמלי, שאחראית גם על עיצוב ותכנון הקומה. "אנו מאמינים שהספרייה המחודשת תשמש כמרכז ידע ותרבות משמעותי בעיר, ותעודד את תושבי נתניה לקרוא, ללמוד ולחקור.
 
 
 
השילוב של עיצוב ייחודי, ריהוט נוח וטכנולוגיות מתקדמות יהפוך את קומת העיון למקום מושלם ללמידה, עבודה ויצירה. אנו מזמינים את תושבי העיר לבוא וליהנות מהספרייה החדישה ומהאפשרויות הרבות שהיא מציעה."
 
 
 
 
הספרייה מציעה לא רק חווית קריאה נעימה, אלא גם גישה לאוצר ידע עצום. האוסף הרחב והמגוון כולל ספרים וכתבי עת ומכסה תחומים רבים ומגוונים בעברית ובשפות זרות, החל מהיסטוריה ועד מדעי החברה, מדעים מדויקים, היסטוריה, יהדות ואמנות. בנוסף לאוסף הפיזי, בספרייה גישה למאגרי מידע מקצועיים ומקוונים, המאפשרים לחקור נושאים לעומק ולקבל מידע עדכני. צוות הספרנים-מידענים המקצועיים זמין לסייע לכם לכתוב עבודות אקדמיות ולהעשיר את הידע.
 
 
 
 
בין אם אתם חוקרים, סטודנטים או פשוט סקרנים ללמוד דברים חדשים, תוכלו למצוא בקומה את החומרים הדרושים לכם, וללמוד באווירה רגועה.
מחכים לכם,
צוות רשת הספריות העירוניות נתניה
עיריית נתניה משרד התרבות והספורט העמותה לחינוך בלתי פורמלירשת הספריות נתניה
ראשי הסדרי נגישות יצירת קשר מפת אתר הצטרפו לטיק טוק רשת הסיפריות של נתניה אינסטגרם יוטיוב פייסבוק