חזרה
לראש
העמוד

שם הופעה/אירועמבשלים היסטוריה דרך המטבח

סדורי41780 תאריך14/11/22 יום שני בשעה20:00 תיאורסדרת מפגשים עם נינו אבסדזה שם האומןנינו אבסדזה הערותפרטים בטלפון 09-8620250 שלוחה 102 אולםמדיה טק העיר מיקוםשד' בנימין 60 נתניה כרטיס במחיר ₪120.00 כמות כרטיסים שנותרה 39 מידע כללי
מחיר לסדרה (4 מפגשים) : 120 ש"ח.
מחיר למפגש בודד: 35 ש"ח.  
ימי שני | 20:00 מדיה טק העיר
 
 
מבשלים היסטוריה דרך המטבח
בהנחיית נינו אבסדזה פרשנית ערוץ 12, ח"כ לשעבר 
 
14.11.22 | בורשט אוקראיני ופירושקי אמריקאי
איך בקייב קמה הממלכה הסלאבית הראשונה בעולם ומדוע אוקראינה הפכה לזירת הקרב בין רוסיה לארצות הברית? איך פטר הגדול הקים אימפריה ממדינה פטריארכלית, מינה שר לאלכוהול ובנה את סנט פטרסבורג כדקורציה אירופאית למנטליות הרוסית? איך המאהב האוקראיני של קיסרית רוסיה לימד אותה לאכול בורשט, ולמה שגרירת ארצות הברית חילקה פירושקי בכיכר המרכזית של קייב?

5.12.22 | עוגת דג מלוח ופוטין לקינוח
איך קצין אלמוני של KGB הפך לאחד המנהיגים המדוברים בעולם ומדוע רוסיה מעולם לא תסתפק בלהיות פחות ממעצמת על? איך פוטין תפס טרמפ על טראמפ, מה בקרמלין לא ישכח ולא יסלח לבית הלבן ולמפלגה הדמוקרטית של ארה"ב ומה רואים ממוסקבה שלא רואים מוושינגטון? מה פוטין רוצה מאוקראינה והאם חומת קייב תחליף את חומת ברלין באירופה?

27.3.23 | עיר הבירה... במקום ארוחה חמה
מדוע לשולחן הגיאורגי קוראים "אקדמיה"? על התרבות, האדריכלות והאופנה העירונית ועל תפקידן של "הפרשיות הקולנריות" בהקמת הממלכה הגיאורגית ועיר הבירה שלה. על תפקידה של גיאורגיה במיתולוגיה היוונית ועל "פיקאסו הגיאורגי", שהנציח את השולחן הגיאורגי באמנות הציור העולמית ובעצמו מת רעב לפת לחם

1.5.23 | גיאורגיה - זה לא רק חצ`אפורי
מה משותף לפרומתיאוס, גיזת הזהב, הארגונאוטים, סטאלין ויין? גיאורגיה - ארץ קטנה עם היסטוריה גדולה ומרתקת, טבע מדהים, תרבות עשירה והמטבח המפורסם בכל העולם. על המולדת העולמית של היין ושל האדם הקדמון ביבשת האירואסייתית. על גיאורגיה שלא הכרתם - כמעצמת ג`אז, תיאטרון, קולנוע, בלט, מוזיקה קלאסית ומודרנית, פולקלור, אמנות הציור והאופנה. ומדוע למדינה קטנה יש כל כך הרבה שמות?
לרכישת כרטיס בודד למפגש זה בלבד 
מבשלים היסטוריה דרך המטבח
עיריית נתניה משרד התרבות והספורט העמותה לחינוך בלתי פורמלירשת הספריות נתניה
ראשי הסדרי נגישות יצירת קשר מפת אתר אינסטגרם יוטיוב פייסבוק